Gölbaşı’nda Drone Denetimi Yapıldı

Gölbaşı’nda drone denetimi

Gölbaşı Belediyesi Zabıta Müdürü Kurtuluş Çiftçi ile birlikte ekipler, pazar yerlerinde drone ile beraber teftişe çıktılar.

COVID-19 süreci ile beraber pazarlarda dezenfektan ve hijyen çalışmalarına hız verdiklerini ifade eden Çiftçi, “Pazar yerlerimizin hijyeni ve ilçe sakinlerinin sağlığı her şeyin önünde geliyor. Zabıta ekiplerimiz sürekli devriye gezerek süreci yönetiyor. Pazarlarımızı da düzenli denetliyoruz. Sıkı denetimlerimiz, süreci sağlıklı bir şekilde atlatana kadar devam edeceğiz” dedi.

Havaların ısınması ile beraber yalnızca pazar yerlerinde değil bahçe ve parklarda da denetimlerini hızlandıracaklarını belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “Drone ile teftişlerimizden çok güzel ve net dönüşler aldık. Aldığımız görüntülerin kayıt altında oluşu ve teknolojiyi çalışmalarımıza uyarlamış olmakla birlikte zamandan da tasarruf ettik. Esnaf ve halk nerede kurallara uyuyor nerede uymuyor anında görüntüleyebiliyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.